Kategorie: Wszystkie | modelina | robótki
RSS
poniedziałek, 24 września 2007
szalik
do kompletu do czapki - poszło latwiej niż się spodziwałam, ale tez i poszłam na łatwiznę - ścieg francuski... 3 odcinki "Gotowych na wszystko" i szalik gotowy ;-)
długość ok 2 m, szerokość ok 25 cm.

08:43, wojkam5
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 20 września 2007
mundurek
Mundurek gotowy. Oryginalny jest zrobiony z mieszanki cieniutkiej bawełny i akrylu (50/50). Kosztował 45 zł i po tygodniu noszenia wygląda tak:

a tak wygląda moja wersja z Malwy - koszt 10.30 zł + dwa wieczory, brakuje mu logo szkoły ale może uda mi się zdobyć bo samodzielne wykonanie raczej mnie przerasta.a tu cos co bardzo lubię robić - czapka dla koleżanki. Będzie jeszcze szalik do kompletu ale ponieważ szalików nie lubie robić więc pewnie troche to potrwa...


08:17, wojkam5
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 17 września 2007
tym razem bardziej modelinowo
się chwalę choć drutków nie odkładam na bok (tylko tego czasu mało...)


W zakresie drutowym u mnie znowu akcja "zakończyć rozpoczęte" na pierwszy ogień czerowny sweterek zaczęty pewnie w lipcu... kolor przekłamany rozjaśniałam żeby pokazać wzór - w realu jest żywoczerwony. Sam wzorek w większości z zimowej sabriny.

W kolejce czeka jeszcze serwetka w ananaski, rekawy do kalinkowej kamizelki (pewnie poczeka jeszcze trochę bo jakoś nie mam dla niej serca już). No i prawie ukończona podróbka mundurka szkolnego ale o nim napiszę następnym razem.

08:06, wojkam5
Link Komentarze (2) »